GiottiVan 60FT s automatskim mjenjačem idealan je kamper za najam u Sloveniji, savršen za parove ili manje obitelji koji žele udobno i bezbrižno putovanje. Unatoč kompaktnim dimenzijama, nudi prostranu unutrašnjost s udobnim ležajem, potpuno opremljenom kuhinjom, kupaonicom s tušem i dovoljno prostora za pohranu. Automatski mjenjač omogućuje opuštenu vožnju u gradovima i na dužim relacijama, dok moderna oprema osigurava ugodan boravak tijekom cijele godine. Najam kampera GiottiVan 60FT odličan je izbor za istraživanje Slovenije i Europe vlastitim tempom.
| Proizvođač | Ford Transit |
| Snaga motora | 2,0 165 KS |
| Broji sjedala | 4 |
| Broji ležišta | 2+1 |
| Dužina vozila | 5980 mm |
| Visina vozila | 2840 mm |
| Širina vozila | 2060 mm |
| spremnik vode | 100 l |
| Grijanje vozila | Truma C4 |
29.06.2026 - 17.08.2026
do 6 noći
172€ na noć
7 do 12 noći
165€ na noć
13 do 18 noći
158€ na noć
više od 18 noći
150€ na noć
25.04.2026 - 03.05.2026, 19.06.2026 - 29.06.2026, 17.08.2026 - 31.08.2026, 24.10.2026 - 01.11.2026
do 6 noći
150€ na noć
7 do 12 noći
143€ na noć
13 do 18 noći
136€ na noć
više od 18 noći
129€ na noć
Ostali termini
do 6 noći
105€ na noć
7 do 12 noći
100€ na noć
13 do 18 noći
95€ na noć
više od 18 noći
90€ na noć
Plinski alarm5 € /dan
Dodatna tikvica WC kemikalija20 € /kos
Dodatni boca plina 10kg(Ako izgubite plinsko boco, naplatit ćemo vam 120 €)45 € /kos
Pomoćni ležaj - van50 € /najmu
Električni bicikl27 € /dan
Garmin za kampera (Camper 760LMT-D)60 € /najmu
Inverter (12V/220V)60 € /najmu
Bicikl15 € /dan
Set ručnika (1 mali, 1 veliki)9 € /najmu
Kuhinjsko posuđe45 € /najmu
55 € /najmu
Komplet SUP opreme15 € /dan
Mali piknik stol s tepihom30 € /najmu
Nosac za bicikle (max. 4)60 € /najmu
Dječje auto sjedalo (0-9kg)60 € /najmu
Dječje auto sjedalo (18-36kg)60 € /najmu
Dječje auto sjedalo (9-18kg)60 € /najmu
Kemping stolica za hranjenje22 € /najmu
Booster sjedalo (36kg+)20 € /najmu
Dječje biciklističko sjedalo30 € /najmu
Piknik stol s tepihom50 € /najmu
Piknik stolica12 € /najmu
Roštilj na plin9 € /dan
Posteljina po osobi25 € /najmu
Posteljina10 € /najmu
lanci za snijeg10 € /najmu
Visuća mreža za ležanje20 € /najmu
15 € /najmu
Hiša na kolesih Copyright 2026.