Giottiline Siena 395 Automatic je 7,40 m poluintegrirani kamper s automatskim mjenjačem. Nudi 5 homologiranih sjedala i udobna ležaja za 5 osoba, prostrani interijer, zasebnu tuš kabinu, funkcionalnu kuhinju te ISOFIX na stražnjim sjedalima za još sigurniju vožnju.
| Proizvođač | Ford Transit |
| Snaga motora | 2,0 165 KS |
| Broji sjedala | 5 |
| Broji ležišta | 5 |
| Dužina vozila | 7400 mm |
| Visina vozila | 2920 mm |
| Širina vozila | 2320 mm |
| spremnik vode | 100 l |
| Grijanje vozila | Truma Combi C6E |
29.06.2026 - 17.08.2026
do 6 noći
201€ na noć
7 do 12 noći
190€ na noć
13 do 18 noći
182€ na noć
više od 18 noći
170€ na noć
25.04.2026 - 03.05.2026, 19.06.2026 - 29.06.2026, 17.08.2026 - 31.08.2026, 24.10.2026 - 01.11.2026
do 6 noći
182€ na noć
7 do 12 noći
172€ na noć
13 do 18 noći
162€ na noć
više od 18 noći
152€ na noć
Ostali termini
do 6 noći
125€ na noć
7 do 12 noći
120€ na noć
13 do 18 noći
115€ na noć
više od 18 noći
110€ na noć
Plinski alarm5 €
Dodatna tikvica WC kemikalija20 €
Dodatni boca plina 10kg(Ako izgubite plinsko boco, naplatit ćemo vam 120 €)45 €
Pomoćni ležaj - van50 €
Električni bicikl27 €
Garmin za kampera (Camper 760LMT-D)60 €
Inverter (12V/220V)60 €
Bicikl15 €
Set ručnika (1 mali, 1 veliki)9 €
Kuhinjsko posuđe45 €
55 €
Komplet SUP opreme15 €
Mali piknik stol s tepihom30 €
Nosac za bicikle (max. 4)60 €
Dječje auto sjedalo (0-9kg)60 €
Dječje auto sjedalo (18-36kg)60 €
Dječje auto sjedalo (9-18kg)60 €
Kemping stolica za hranjenje22 €
Booster sjedalo (36kg+)20 €
Dječje biciklističko sjedalo30 €
Piknik stol s tepihom50 €
Piknik stolica12 €
Roštilj na plin9 €
Posteljina po osobi25 €
Posteljina10 €
lanci za snijeg10 €
Visuća mreža za ležanje20 €
15 €
Hiša na kolesih Copyright 2026.