Robeta Helios, duljine 5,99 m, savršen je suputnik za sve koji cijene udobnost, praktičnost i slobodu na putovanju. Opremljen je ručnim mjenjačem, klima-uređajem u kabini i grijanjem stambenog prostora, što omogućuje ugodna putovanja i tijekom hladnijih mjeseci. U stražnjem dijelu nalazi se udoban krevet dimenzija približno 187 × 150 cm.
| Proizvođač | Citroen Jumper |
| Snaga motora | KS |
| Broji sjedala | 4 |
| Broji ležišta | 2+2 |
| Dužina vozila | 5990 mm |
| Visina vozila | 2700 mm |
| Širina vozila | 2050 mm |
| spremnik vode | 110 l |
| Grijanje vozila | Truma, Dometic |
29.06.2026 - 17.08.2026
do 6 noći
160€ na noć
7 do 12 noći
153€ na noć
13 do 18 noći
146€ na noć
više od 18 noći
139€ na noć
25.04.2026 - 03.05.2026, 19.06.2026 - 29.06.2026, 17.08.2026 - 31.08.2026, 24.10.2026 - 01.11.2026
do 6 noći
140€ na noć
7 do 12 noći
133€ na noć
13 do 18 noći
126€ na noć
više od 18 noći
119€ na noć
Ostali termini
do 6 noći
100€ na noć
7 do 12 noći
95€ na noć
13 do 18 noći
90€ na noć
više od 18 noći
85€ na noć
Plinski alarm5 €
Dodatna tikvica WC kemikalija20 €
Dodatni boca plina 10kg(Ako izgubite plinsko boco, naplatit ćemo vam 120 €)45 €
Pomoćni ležaj - van50 €
Električni bicikl27 €
Garmin za kampera (Camper 760LMT-D)60 €
Inverter (12V/220V)60 €
Bicikl15 €
Set ručnika (1 mali, 1 veliki)9 €
Kuhinjsko posuđe45 €
55 €
Komplet SUP opreme15 €
Mali piknik stol s tepihom30 €
Nosac za bicikle (max. 4)60 €
Dječje auto sjedalo (0-9kg)60 €
Dječje auto sjedalo (18-36kg)60 €
Dječje auto sjedalo (9-18kg)60 €
Kemping stolica za hranjenje22 €
Booster sjedalo (36kg+)20 €
Dječje biciklističko sjedalo30 €
Piknik stol s tepihom50 €
Piknik stolica12 €
Roštilj na plin9 €
Posteljina po osobi25 €
Posteljina10 €
lanci za snijeg10 €
Visuća mreža za ležanje20 €
15 €
Hiša na kolesih Copyright 2026.