Giottiline Siena 422 je kompaktan kamper duljine 5,99 m, pogodan za do 4 osobe. Nudi prostranu unutrašnjost s dva ležaja (alkoven i stražnji ležaj) te velikim prtljažnim prostorom. Zbog svojih dimenzija idealan je izbor i za početnike.
| Proizvođač | Citroen Jumper |
| Snaga motora | 2,2 140 KS |
| Broji sjedala | 4 |
| Broji ležišta | 4 |
| Dužina vozila | 5999 mm |
| Visina vozila | 3200 mm |
| Širina vozila | 2320 mm |
| spremnik vode | 100 l |
| Grijanje vozila | Truma C6 E |
29.06.2026 - 17.08.2026
do 6 noći
184€ na noć
7 do 12 noći
177€ na noć
13 do 18 noći
170€ na noć
više od 18 noći
163€ na noć
25.04.2026 - 03.05.2026, 19.06.2026 - 29.06.2026, 17.08.2026 - 31.08.2026, 24.10.2026 - 01.11.2026
do 6 noći
164€ na noć
7 do 12 noći
157€ na noć
13 do 18 noći
150€ na noć
više od 18 noći
144€ na noć
Ostali termini
do 6 noći
110€ na noć
7 do 12 noći
105€ na noć
13 do 18 noći
100€ na noć
više od 18 noći
95€ na noć
Plinski alarm5 €
Dodatna tikvica WC kemikalija20 €
Dodatni boca plina 10kg(Ako izgubite plinsko boco, naplatit ćemo vam 120 €)45 €
Pomoćni ležaj - van50 €
Električni bicikl27 €
Garmin za kampera (Camper 760LMT-D)60 €
Inverter (12V/220V)60 €
Bicikl15 €
Set ručnika (1 mali, 1 veliki)9 €
Kuhinjsko posuđe45 €
55 €
Komplet SUP opreme15 €
Mali piknik stol s tepihom30 €
Nosac za bicikle (max. 4)60 €
Dječje auto sjedalo (0-9kg)60 €
Dječje auto sjedalo (18-36kg)60 €
Dječje auto sjedalo (9-18kg)60 €
Kemping stolica za hranjenje22 €
Booster sjedalo (36kg+)20 €
Dječje biciklističko sjedalo30 €
Piknik stol s tepihom50 €
Piknik stolica12 €
Roštilj na plin9 €
Posteljina po osobi25 €
Posteljina10 €
lanci za snijeg10 €
Visuća mreža za ležanje20 €
15 €
Hiša na kolesih Copyright 2026.