| Proizvođač | Citroen Jumper |
| Snaga motora | 2,0 140 KS |
| Broji sjedala | 6 |
| Broji ležišta | 6 |
| Dužina vozila | 6990 mm |
| Visina vozila | 3300 mm |
| Širina vozila | 2330 mm |
| spremnik vode | 100 l |
| Grijanje vozila | Truma |
29.06.2026 - 17.08.2026
do 6 noći
201€ na noć
7 do 12 noći
190€ na noć
13 do 18 noći
182€ na noć
više od 18 noći
170€ na noć
25.04.2026 - 03.05.2026, 19.06.2026 - 29.06.2026, 17.08.2026 - 31.08.2026, 24.10.2026 - 01.11.2026
do 6 noći
182€ na noć
7 do 12 noći
172€ na noć
13 do 18 noći
162€ na noć
više od 18 noći
152€ na noć
Ostali termini
do 6 noći
125€ na noć
7 do 12 noći
120€ na noć
13 do 18 noći
115€ na noć
više od 18 noći
110€ na noć
Plinski alarm5 € /dan
Dodatna tikvica WC kemikalija20 € /kos
Dodatni boca plina 10kg(Ako izgubite plinsko boco, naplatit ćemo vam 120 €)45 € /kos
Pomoćni ležaj - van50 € /najmu
Električni bicikl27 € /dan
Garmin za kampera (Camper 760LMT-D)60 € /najmu
Inverter (12V/220V)60 € /najmu
Bicikl15 € /dan
Set ručnika (1 mali, 1 veliki)9 € /najmu
Kuhinjsko posuđe45 € /najmu
55 € /najmu
Komplet SUP opreme15 € /dan
Mali piknik stol s tepihom30 € /najmu
Nosac za bicikle (max. 4)60 € /najmu
Dječje auto sjedalo (0-9kg)60 € /najmu
Dječje auto sjedalo (18-36kg)60 € /najmu
Dječje auto sjedalo (9-18kg)60 € /najmu
Kemping stolica za hranjenje22 € /najmu
Booster sjedalo (36kg+)20 € /najmu
Dječje biciklističko sjedalo30 € /najmu
Piknik stol s tepihom50 € /najmu
Piknik stolica12 € /najmu
Roštilj na plin9 € /dan
Posteljina po osobi25 € /najmu
Posteljina10 € /najmu
lanci za snijeg10 € /najmu
Visuća mreža za ležanje20 € /najmu
15 € /najmu
Hiša na kolesih Copyright 2026.