S svojo kompaktno dolžino 5,41 m (le nekaj več kot osebno vozilo), štirimi sedeži in premišljeno razporeditvijo prostora je Robeta Ares vsestransko vozilo, idealno tako za vsakodnevno uporabo kot za daljša raziskovalna potepanja. Kljub majhnosti ponuja vse, kar potrebujete za udobno bivanje: zadnje ležišče dimenzij približno 135 × 187 cm, funkcionalno kuhinjo, kopalnico in prijeten dinetni del.
| Proizvajalec | Citroen, Opel |
| Moč motorja | 140 KM |
| Število sedežev | 4 |
| Število ležišč | 2+2 |
| Dolžina avtodoma | 5410 mm |
| Višina avtodoma | 2700 mm |
| Širina avtodoma | 0 mm |
| Zalogovnik vode | 100 l |
| Ogrevanje avtodoma | Truma, Dometic |
29.06.2026 - 17.08.2026
do 6 nočitev
160€ na nočitev
7 do 12 nočitev
153€ na nočitev
13 do 18 nočitev
146€ na nočitev
več kot 18 nočitev
139€ na nočitev
25.04.2026 - 03.05.2026, 19.06.2026 - 29.06.2026, 17.08.2026 - 31.08.2026, 24.10.2026 - 01.11.2026
do 6 nočitev
140€ na nočitev
7 do 12 nočitev
133€ na nočitev
13 do 18 nočitev
126€ na nočitev
več kot 18 nočitev
119€ na nočitev
Ostali termini
do 6 nočitev
100€ na nočitev
7 do 12 nočitev
95€ na nočitev
13 do 18 nočitev
90€ na nočitev
več kot 18 nočitev
85€ na nočitev
Detektor plina5 €
Dodatna flaška kemikalij20 €
Dodatna plinska jeklenka 10kg(izgubljena jeklenka 120€)45 €
Dodatna postelja - Robeta50 €
Električno kolo27 €
Garmin enota za avtodome (Camper 760LMT-D)60 €
Inverter (12V/220V)60 €
Kolo15 €
Komplet brisač (1 mala, 1 velika)9 €
Komplet posode za kuhinjo - do 3 osebe45 €
Komplet posode za kuhinjo - nad 3 osebe55 €
Komplet SUP opreme15 €
Mala piknik miza s podlogo30 €
Nosilec za kolesa (max. 4)60 €
Otroška lupinica (0-9kg)60 €
Otroški avtosedež (18-36kg)60 €
Otroški avtosedež (9-18kg)60 €
Otroški camping stolček za hranjenje22 €
Otroški jahač (36kg +)20 €
Otroški kolesarski sedež30 €
Piknik miza s podlogo50 €
Piknik stol12 €
Plinski žar9 €
Posteljina po osebi25 €
Rjuha za posteljo10 €
Snežne verige10 €
Viseča mreža20 €
Zaščitna mreža15 €
Hiša na kolesih Copyright 2026.