Celotna dolžina prikolice skupaj z priklopom: 7,18m Dolžina prikolice: 5,95m Teža: 1037 kg NDM: 1360 kg Prikolica ima 4 fiksna ležišča ter 2 pomožni ležišči. Velikost postelje spredaj 189x152 cm Velikost postelje zadaj (pograd 2x) 190x63 - nosilnost 80kg Velikost postelje dinetni del 188 x 122 cm - Prostor za 2 plinski jeklenki. - Rezervoar za pitno vodo. (44l) - Rezervoar odpadne vode. (25l) - bivalna klima - tenda
| Proizvajalec | LMC |
| Moč motorja | 0 KM |
| Število sedežev | 6 |
| Število ležišč | 6 |
| Dolžina avtodoma | 5950 mm |
| Višina avtodoma | 2890 mm |
| Širina avtodoma | 2120 mm |
| Zalogovnik vode | 44 l |
| Ogrevanje avtodoma | TRUMA |
29.06.2026 - 17.08.2026
do 6 nočitev
79€ na nočitev
7 do 12 nočitev
75€ na nočitev
13 do 18 nočitev
71€ na nočitev
več kot 18 nočitev
66€ na nočitev
25.04.2026 - 03.05.2026, 19.06.2026 - 29.06.2026, 17.08.2026 - 31.08.2026, 24.10.2026 - 01.11.2026
do 6 nočitev
69€ na nočitev
7 do 12 nočitev
65€ na nočitev
13 do 18 nočitev
61€ na nočitev
več kot 18 nočitev
56€ na nočitev
Ostali termini
do 6 nočitev
59€ na nočitev
7 do 12 nočitev
55€ na nočitev
13 do 18 nočitev
51€ na nočitev
več kot 18 nočitev
46€ na nočitev
Detektor plina5 €
Dodatna flaška kemikalij20 €
Dodatna plinska jeklenka 10kg(izgubljena jeklenka 120€)45 €
Dodatna postelja - Robeta50 €
Električno kolo27 €
Garmin enota za avtodome (Camper 760LMT-D)60 €
Inverter (12V/220V)60 €
Kolo15 €
Komplet brisač (1 mala, 1 velika)9 €
Komplet posode za kuhinjo - do 3 osebe45 €
Komplet posode za kuhinjo - nad 3 osebe55 €
Komplet SUP opreme15 €
Mala piknik miza s podlogo30 €
Nosilec za kolesa (max. 4)60 €
Otroška lupinica (0-9kg)60 €
Otroški avtosedež (18-36kg)60 €
Otroški avtosedež (9-18kg)60 €
Otroški camping stolček za hranjenje22 €
Otroški jahač (36kg +)20 €
Otroški kolesarski sedež30 €
Piknik miza s podlogo50 €
Piknik stol12 €
Plinski žar9 €
Posteljina po osebi25 €
Rjuha za posteljo10 €
Snežne verige10 €
Viseča mreža20 €
Zaščitna mreža15 €
Hiša na kolesih Copyright 2026.