Robeta Apollo – prostoren avtodom dolžine 6,36 m s široko zadnjo posteljo, funkcionalno kuhinjo, kopalnico s tušem in prostornim dinetnim delom. Opremljen z ročnim menjalnikom, klimo in bivalnim ogrevanjem, za udobna potovanja v vseh letnih časih.
| Proizvajalec | Citroen Jumper |
| Moč motorja | KM |
| Število sedežev | 4 |
| Število ležišč | 2+2 |
| Dolžina avtodoma | 6360 mm |
| Višina avtodoma | 3050 mm |
| Širina avtodoma | 2050 mm |
| Zalogovnik vode | 110 l |
| Ogrevanje avtodoma | Truma C4 |
29.06.2026 - 17.08.2026
do 6 nočitev
160€ na nočitev
7 do 12 nočitev
153€ na nočitev
13 do 18 nočitev
146€ na nočitev
več kot 18 nočitev
139€ na nočitev
25.04.2026 - 03.05.2026, 19.06.2026 - 29.06.2026, 17.08.2026 - 31.08.2026, 24.10.2026 - 01.11.2026
do 6 nočitev
140€ na nočitev
7 do 12 nočitev
133€ na nočitev
13 do 18 nočitev
126€ na nočitev
več kot 18 nočitev
119€ na nočitev
Ostali termini
do 6 nočitev
100€ na nočitev
7 do 12 nočitev
95€ na nočitev
13 do 18 nočitev
90€ na nočitev
več kot 18 nočitev
85€ na nočitev
Detektor plina5 €
Dodatna flaška kemikalij20 €
Dodatna plinska jeklenka 10kg(izgubljena jeklenka 120€)45 €
Dodatna postelja - Robeta50 €
Električno kolo27 €
Garmin enota za avtodome (Camper 760LMT-D)60 €
Inverter (12V/220V)60 €
Kolo15 €
Komplet brisač (1 mala, 1 velika)9 €
Komplet posode za kuhinjo - do 3 osebe45 €
Komplet posode za kuhinjo - nad 3 osebe55 €
Komplet SUP opreme15 €
Mala piknik miza s podlogo30 €
Nosilec za kolesa (max. 4)60 €
Otroška lupinica (0-9kg)60 €
Otroški avtosedež (18-36kg)60 €
Otroški avtosedež (9-18kg)60 €
Otroški camping stolček za hranjenje22 €
Otroški jahač (36kg +)20 €
Otroški kolesarski sedež30 €
Piknik miza s podlogo50 €
Piknik stol12 €
Plinski žar9 €
Posteljina po osebi25 €
Rjuha za posteljo10 €
Snežne verige10 €
Viseča mreža20 €
Zaščitna mreža15 €
Hiša na kolesih Copyright 2026.