Benimar Mileo 263 je sodoben in prostoren avtodom, idealen za najem in potovanja do 5 oseb. Ponuja udobno notranjost z ločenima posteljama zadaj ter spustno posteljo nad jedilnim delom. Opremljen je s kuhinjo, kopalnico z ločenim tušem ter veliko prostora za prtljago. Zaradi odlične vodljivosti je primeren tako za družinske počitnice kot tudi za raziskovanje Evrope. Popolna izbira za udoben in brezskrben najem avtodoma.
| Proizvajalec | Fiat Ducato |
| Moč motorja | 2,3 130 KM |
| Število sedežev | 5 |
| Število ležišč | 5 |
| Dolžina avtodoma | 7390 mm |
| Višina avtodoma | 2890 mm |
| Širina avtodoma | 2300 mm |
| Zalogovnik vode | 127 l |
| Ogrevanje avtodoma | Truma 6 |
29.06.2026 - 17.08.2026
do 6 nočitev
184€ na nočitev
7 do 12 nočitev
177€ na nočitev
13 do 18 nočitev
170€ na nočitev
več kot 18 nočitev
163€ na nočitev
25.04.2026 - 03.05.2026, 19.06.2026 - 29.06.2026, 17.08.2026 - 31.08.2026, 24.10.2026 - 01.11.2026
do 6 nočitev
164€ na nočitev
7 do 12 nočitev
157€ na nočitev
13 do 18 nočitev
150€ na nočitev
več kot 18 nočitev
144€ na nočitev
Ostali termini
do 6 nočitev
110€ na nočitev
7 do 12 nočitev
105€ na nočitev
13 do 18 nočitev
100€ na nočitev
več kot 18 nočitev
95€ na nočitev
Detektor plina5 €
Dodatna flaška kemikalij20 €
Dodatna plinska jeklenka 10kg(izgubljena jeklenka 120€)45 €
Dodatna postelja - Robeta50 €
Električno kolo27 €
Garmin enota za avtodome (Camper 760LMT-D)60 €
Inverter (12V/220V)60 €
Kolo15 €
Komplet brisač (1 mala, 1 velika)9 €
Komplet posode za kuhinjo - do 3 osebe45 €
Komplet posode za kuhinjo - nad 3 osebe55 €
Komplet SUP opreme15 €
Mala piknik miza s podlogo30 €
Nosilec za kolesa (max. 4)60 €
Otroška lupinica (0-9kg)60 €
Otroški avtosedež (18-36kg)60 €
Otroški avtosedež (9-18kg)60 €
Otroški camping stolček za hranjenje22 €
Otroški jahač (36kg +)20 €
Otroški kolesarski sedež30 €
Piknik miza s podlogo50 €
Piknik stol12 €
Plinski žar9 €
Posteljina po osebi25 €
Rjuha za posteljo10 €
Snežne verige10 €
Viseča mreža20 €
Zaščitna mreža15 €
Hiša na kolesih Copyright 2026.